Windows 8 için yeni ücretsiz temalar indir

Microsoft son işletim sistemi Windows 8 ile, kullanıcılarına sunduğu hizmet kalitesini her geçen gün arttırmaya devam ediyor. Şimdilerde ise Windows 7‘den de alışık olduğumuz tema paketleri üzerinde yürütülen çalışmalar kendini boy göstermiş durumda. Windows 8 kullanıcıları için hazırlanan tema paketlerinde görsellerden daha fazlası var!

Uzun zamandır performans ve güvenlik yamalarından sıkılan Windows 8 kullanıcıları, Microsoft’un sunduğu tema paketleriyle canlanacak. İlk tema paketi Beaches ile Windows 8 kullanıcıları, panaromik duvar kağıtlarını tek parça halinde çift monitor aracılığıyla rahat bir şekilde kullanabilecek. Tatil mekanlarıyla rahatlatan bir his uyandıran geniş hd duvar kağıtlarıyla en çok yüklenenler arasında yer alıyor.

Diğer temalarımıza geçmeden önce, Windows 8 ve Windows 7 tema paketlerinin farklı olduğunu belirtelim, uyumsuzluk sorunu yaşayabilirsiniz, Windows 7 kullanıcıları microsoft’un resmi sitesinden Windows 7 kullanıcılarına ait indirme bölümünden yeni temaları edinp, bilgisayarını şenlendirebilir.

Sky teması ile gezegenin çeşitli yerlerinden alınan karelerin, eşsiz HD kalitesinde duvar kağıtlarıyla eşleştirilmesi sonucu ortaya çıkan paket kullanıcıları çok farklı bir dünyaya götürecek. Dinamik bir yapıya sahip olan bu temayı kullanmak isteyen Windows kullanıcıları ise aynı zamanda RSS üzerinden yeni duvar kağıtlarını çekebilecek!

Tema paketlerine eklenen bir diğer yeni paketse kedi severler için gelmiş durumda. Sleepy Kittens adında kullanıcılara hizmet veren paket, bilgisayarların masaüstünü birbirinden tatlı kedilerle süslüyor.  Son tema paketi ise 2013 yılının en merakla beklenen oyunlarından olan Watch Dogs‘a ait. Açık dünya ile siber suçları birleştiren oyun, HD wallpaperlarla kullanıcıların bilgisayarlarını süslemek için geliyor.

Kaynak:http://www.teknolojioku.com

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.