Web Tasarımı ve Programlama 1. dönem 3. sınavı Uygulama

Web Tasarımı ve Programlama 1. dönem 3. sınavı Uygulama sınavı, okul sitesi, site örneği, web tasarımı sınav soruları, web tasarımı uygulama sınavı, değerlendirme çizelgesi, bilişim teknolojileri alanı öğrencileri için örnek sorular

Öğrencilere okul sitesi yaptırılıyor. Sınav soruları, sitenin sayfalarının resimli görünümleri ve site dosyaları dosyanın içine attım. İsteyen indirip kendi okuluna göre veya isteğine göre değiştirip düzenleyebilir.

Web Tasarımı ve Programlama Sınav Sorularını İndir

web tasarımı ve programlama uygulama sınavı

You may also like...

2 Responses

  1. Angelina dedi ki:

    Merhaba Turan bey yazilarinizi yeni gdruom ve takip etmeye basladim gercekten yazilim konusunda herkez icin cok yararli bilgiler veriyorsunuz ben ios programlama ile ilgili bir kursa baslicaktim gelecek ay basliyan bir kurs 1300 lira civari birsey. sizin yazilarinizi simdi takip etmeye basladim ancak bu objective-c hakkinda daha detayli bulabilcegim turkce veya kolay anlasilabilir bir ingilizce kaynak biliyorsaniz veya bu konu hakkindada daha detayli dersler hazirlarsniz sevinirim. bu dersler icin size cok tesekkur ederim. eger ozelden gorusmek sıkıntı olmaz ise e-posta ya girdiğim adresten beni ekleyebilirsiniz..Benim php-html-css tfcrevi dillerde bilgim ileri derecede yanlız C konusunda bilgim pek yok bana bu konudada yardimci olursaniz minnettar kalirim. teşekkfcr ederim hayırlı ve bol kazane7lı gfcnler dilerim..VA:F [1.9.14_1148]please wait…(1 vote cast)VA:F [1.9.14_1148](from 1 vote)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.