Samsung Galaxy A9 Star Pro, Dört Arka Kamerası ile Geliyor


Güney Koreli teknoloji devi Samsung’un 11 Ekim tarihinde düzenleyeceği basın etkinliğiyle  birlikte yeni akıllı telefonu Galaxy A9 Star Pro’yu ortaya çıkarması bekleniyor. Söylentilere göre Samsung, Galaxy A9 Star Pro’da daha önce benzeri görülmemiş bir kamera sistemi kullanması benleniyor.

Sızan  görsellere göre Galaxy A9 Star Pro, A7 (2018) ile benzer bir tasarım  kullanacak. Fark olarak ise arkadaki kamera modülünde  4  kamera bulunacak. Bu kameralardan biri 8MP geniş açı kamera, biri 24MP ana kamera, 10MP özelliği bilinmeyen bir kamera ve son olarak 5MP bir yakınlaştırma kamerası olacaktır.

6.28 inçlik Full HD+ Super AMOLED bir ekranı bulunacak olan cihazın Snapdragon 710 işlemcisinden güç alması bekleniyor. 3720 mAh bataryası ile uzun bir kullanım süresi olacak cihazın Sony IMX576 sensörlü 24MP’lik bir selfie kamerası bulunacak. Diğer ayrıntılar, lansman yaklaştıkça ortaya çıkacaktır.

Benzer Yazılar
14 farklı ilde faaliyet gösteren Enerjisa, müşteri memnuniyeti odaklı yaklaştığı hizmet anlayışı ile tüm kullanıcılarında
Bilişim Teknik Resim dersi 1. dönem 1. yazılı sınav soruları Sınav içeriği: Teknik resimde kullanılan
PlayStation 4 kullanıcılarının başı cihaza gelen bir mesaj ile dertte. Kullanıcıların belirttiğine göre mesajın içerisinde
Direct Metal Laser Sintering (DMLS) teknolojisi, 3D printer teknolojilerinde metal parça üretimini mümkün kılabilen bir
Please follow and like us:
0

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir