Pokemon Go nasıl yüklenir İOS ve Android APK indir ve hileleri

By | 14 Temmuz 2016

Pokemon oyunu artık Türkiye’de de oynanabiliyor. Henüz tüm ülkelerde olmasa da birkaç ülkede çıkan mobil oyun büyük ilgi gördü. 1990’lı yıllara çizgi filmi ile damga vuran Pokemon bu kez de oyunu Pokemon Go İOS apk adı ile İOS kullanıcılarına sunuldu. Mobil oyunlar ilk olarak öncelikle İOS kullanıcıları ile buluşurken daha sonra Androidli cihazlara geliyordu. Fakat Pokemon Go Andriod cihazlar içinde İOS’ile aynı anda geldi.

pokemon-go-apk-indir

POKEMON GO İNDİR OYUNA KATIL

Pokemon Go çılgınlığı tüm dünyayı sardı. Henüz sadece iki ülkede resmi olarak indirilmeye sunulmuş olan Pokemon Go oyunu normal şartlarda Türkiye’den indirilemiyor; ancak izleyeceğiniz birkaç yöntemle telefonunuza Pokemon Go’yu indirebilmeniz mümkün. Her ne kadar Türkiye’de oynayabilmek mümkün olsa da Pokemon Go’yu resmi olmayan şekilde telefonunuza indirmek cihazınıza zarar verebilir. Pokemon Go’ya olan ilgili beklenenden de fazla oldu; resmen Türkiye’de yayınlanmamış olmasına karşın pek çok kullanıcı telefonuna oyunu indirmek için yöntemler arıyor. Pokemon Go’dan biraz bahsedelim isterseniz: Japonya’da 1995’te yaratılan çizgi dizinin ilk mobil oyunu Pokemon Go, iOS ve Android cihazlarda oynanabiliyor. #PokemonGo etiketi iki gündür sosyal medyada trend. Kullanıcılar Pokemon Go indir oyuna katıl sloganı ile arkadaşlarını oyuna davet ediyor.

POKEMON GO NASIL YÜKLENİR AÇIKLANDI

Pokemon go oyununu yüklemek için aşağıda bulunan telefonuza ya da tabletinize uygun işletim sistemi linkini tıklayarak ve karşınıza çıkan adımları takip ederek indirebilirsiniz. Pokemon Go ücretsiz bir oyundur. Oyunu indirmek için YÜKLE butonunu kullanabilirsiniz.

Pokemon Go hileleri oyunun hızla yaygınlaşmasından sonra çok merak edildi. Henüz resmi olarak ülkemize gelmeyen oyun için apk yöntemleri kullanılıyor. Sadece Amerika’da yaklaşık 8 milyon kişi tarafından indirilen oyun insanların dışarı çıkıp sosyalleşmesini de sağlıyor. Milyonlarca kullanıcının yüklediği oyun için birçok kişi Pokemon Go hileleri neler sorusunu sormuştu. Pokemon Go hileleri için en etkili yöntem sahte GPRS uygulamaları oldu. Bu uygulamalar ile sahte bir konum belirleniyor ve konum değiştiriliyor daha sonra çatlaması için bırakılan yumurtalar daha hızlı çatlatılabiliyor, aynı zamanda pokestop ziyaret edilerek çeşitli itemlerde toplanabiliyor. Fakat önemli olan hilesiz kullanmak çünkü Niantic’in bu tür hilelere karşı iyi bir gözle bakmıyor ve oyundan tamamen çıkartabiliyor.

POKEMON GO ANDROİD APK İNDİRMEK İÇİN TIKLAYIN

POKEMON GO İOS APK İÇİN TIKLAYIN

Buradaki bilgiler ve linkler ajanshaber sitesinden alınmıştır.

Pokemon GO Türkiye’de ki kullanıcılar için resmi olarak hizmete sunulmadı. Fakat oyunu oynamak isteyen kullanıcılar yamalı APK sürümlerini yükleyerek oyunu oynayabiliyor. Fakat uygulama yaratıcıları APK gibi sürümlerin telefonlara zarar verebileceğini ve kullanıcıların resmi sürümleri beklemesini tavsiye ediyor. Bu yüzden telefonunuzda oluşabilecek sorunlardan sorumlu değilim.

Benzer Yazılar
Please follow and like us:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Doğru cevabı sayı olarak yazın. *