Patlamaya karşı garantili Galaxy S7 klonu

Çinli üretici Elephone’un yeni akıllı telefonu Elephone S7, hem adı hem de görünümüyle Galaxy S7 Edge taklidi olduğunu açıkça belli ediyor.

2016 yılı ne yazık ki çok fazla patlayan telefon vakası gördüğümüz bir yıl oldu.

Galaxy Note 7 olayı bir yana, patlayan iPhone, Xiaomi ve diğer markalı akıllı telefonlar gündemi bir hayli meşgul etti.

Görünüşe bakılırsa bu durumun endişe yaratması, bazı üreticilerin patlamama garantisi vermesine neden olmuş. Çin’de satışa çıkan Galaxy S7 klonu Elephone S7, patlamama sözü veriyor.

Elephone S7 adına sahip akıllı telefon, tasarım anlamında birkaç ufak farklılık dışında birebir Samsung Galaxy S7 Edge gibi görünürken “yasal” çerçevede Elephone logosu taşıyor ve satışa sunuluyor.

Patlamaya karşı özel koruma
İstenmeyen durumların yaşanmaması adına dayanıklı bir yapıda karşımıza çıkan Elephone S7, üç katmanlı patlama koruması ile geliyor.

Cihazın bataryasını koruyan bu katman, telefonu olası bir patlama olayından uzak tutuyor.

Elephone S7’nin özellikleri neler?

Cihaz her ne kadar S7 Edge klonu gibi görünse de, Çinli üretici Elephone yeni modelinde S7 Edge’e göre daha farklı teknik özelliklerle tüketicilerin karşısına çıkıyor. işletim sistemiyle çalışan cihaz gücünü 10 çekirdekli MediaTek Helio X20 çipsetinden alıyor. Ayrıca cihaz 2GB RAM / 16GB depolama alanı ya da 3GB RAM / 32GB depolama alanı ile birlikte geliyor. 4GB RAM / 64GB depolama alanına sahip Elephone S7’nin de geleceği söylenen bilgiler arasında.

Cihazın henüz fiyatı bilinmese de fiyatının 100 dolardan başlayacağı ve 200 dolara kadar gidebileceği belirtilmiş. Ancak Elephone henüz cihazın fiyatını resmi olarak açıklamış değil.

Please follow and like us:
0

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir