Need for Şahin: Atom Games’in yeni mobil android oyunu

android-Need-for-sahin

Need For Şahin ya da kısa adıyla NFŞ ülkemizde bir hayli popüler olan Tofaş marka Şahin ve Kartal arabaları kullanarak yarışmanıza imkan tanıyan bir mobil yarış oyunu.

Daha önceden Play Store‘de yayınladığı Metrobüs oyunu ile hem Play Store indirme sayfasında hem de tüm Türkiye‘de büyük ses getiren oyunlar yaratan Atom Beşiktaş adlı kullanıcı bu kez de karşımıza yine bir Türk yapımı ve kendi geliştirdiği oyun olan Need For Şahin Android uygulamasını sorunsuz bir şekilde sunumunu yaptı.

need-for-speed-sahin  need-for-sahin-android

Bin Şahin’e ve Kartal’a, İstanbul sokaklarında drift at, bas gaza!
Bir Türk oyunu olan Need for Şahin’de, efsane arabalar Şahin ve Kartal’ın modifiye edilmiş nitrolu versiyonlarını İstanbul sokaklarında kullanma fırsatını yakalayın. Direksiyon başındaki maharetinizi NFŞ ile sergileyin.

Birebir İstanbul’un Beşiktaş semtinden uyarlanmış olan Need for Şahin, haritası ile oyun severler Şahin otomobilleri ile Dolmabahçe, Süleyman Seba Caddesi, Vodafone Arena gibi bölgelerin yollarında birbirleri ile yarışarak heyecan dolu anlar yaşayabiliyor.

Oyuncular farklı renk seçeneklerine sahip araçlar ile zorlu parkuru hızlı bir şekilde tamamlamaya çalışırken istediklerinde, zaman yarışlarına da katılabiliyor. Oyun severler, kaliteli 3D görüntüsü ile de dikkat çeken oyun ile gerçekçi bir simülasyon içinde hız yapmanın heyecanını yaşıyor.

Oyun kolay oynanabilirliği ile de dikkat çekiyor. Kullanacağınız arabanın rengini seçin; gaza basın, hızlanın ve diğerlerini geride bırakın. Zorda kaldığınızda ya da arayı açmak istediğinizde Nitro yardımınıza yetişecek.

Nasıl oynanır:
– Arabanızın rengini istediğiniz gibi ayarlayın.
– Gaza basın, hızlanın, drift atın ve diğerlerini geride bırakın.
– Zorda kaldığınızda ya da arayı açmak istediğinizde Nitro kullanın.

Özellikler:
– Gerçek bir Türk oyunu.
– Beşiktaş ve Dolmabahçe’yi kapsayan gerçek İstanbul sokakları.
– Yarış, drift, hazırlık ve çoklu oyuncu modları.
– Gerçeğe uygun üç boyutlu 3D Şahin ve Kartal arabaları.
– Özgün müzik.

Drift atın, nitroyu kökleyin, rakiplerinizi geçin, yarışı kazanın!

android-Need-for-sahin android-Need-for-sahin-drift

Need for Şahin oyununu ücretsiz olarak buradan indirebilirsiniz.

Benzer Yazılar
Please follow and like us:

Leave a Reply

Doğru cevabı sayı olarak yazın. *

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial