Kolay yöntem – Disk Yazmaya Karşı Korumalı hatası çözümü

Elinizde bir flash bellek var, içinde bilgileriniz var ama bilgisayara taktığınızda “Disk Yazmaya Karşı Korumalı” hatası alıyorsunuz. İçi dolu olduğu halde açamıyorsunuz ya da format da çekemiyorsunuz. Bunun çözümünü internette aradığınız zaman karmaşık yöntemler veya çözümü olmayan yöntemler sunuyorlar. Çözüm için bilgisayarbilisim.net sitesinde bulduğum çözümü burada sunuyorum.

Bir program sayesinde Flash belleklerinizi artık kullanabiliyorsunuz. Altta verilen linkten programı bilgisayarınıza indiriyorsunuz. Programı çalıştırdıktan sonra RESTORE ediyorsunuz sonrasında ise FORMAT butonuna tıklayıp KORUMA kalkmış oluyor.

Eğer işinize yaradıyda siteye destek olalım, yorum kısmına yorum ekleyelim ve paylaşalım.

Programı indirmek için tıklayınız.

Benzer Yazılar
Flash Belleğinizi açtığınızda sadece bir kısayol görünüyor ve dosyalarınızı göremiyorsanız flash diskinize virüs bulaşmış demektir.
iPhone X özellikleri ve fiyatı Ekran: 5.8 inç OLED, 1125 x 2436 piksel , 3D
Samsung Galaxy S6 Edge, iPhone 6 Plus, LG G4, HTC One M9 ve Galaxy Note
Portal Sepeti V2: Eğer  01 Mayıs 2014 -  30 Mayıs 2014  tarihleri arasında portalsepeti denen tarayıcı korsanı
Virüsler, reklam yazılımları, casus yazılımlar, hijackerlar, keyloggerlar ve çeşitli virüslerden kurtulmak için internette bize ücretsiz
Windows Xp kullanan arkadaşlarımızın bazılarının bilgisayarlarında masasüstü simgelerinin yazılı kısımlarının arka planları renkli oluyor. Bu
Please follow and like us:
0

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir