İnternet anasayfa değiştirme programı 22find v9 Qvo6 Virüsü temizleme

Bilindiği gibi son zamanlarda bilgisayarınıza sizin bilginiz dahilinde olmadan kurulan ve anasayfanızı ele geçiren portalsepetiv922find,netmahal gibi tarayıcınızın giriş sayfasını değiştiren uygulamalardan sadece bir tıkla kolayca kurtulabilmeniz için geliştirilen Anasayfa Değiştirme programını indirebilirsiniz.

Google Chrome, Internet Explorer, Mozilla Firefox tarayıcılarınızın açılış sayfasını işgal eden yazılımlardan nasıl kurtulacağınız konusunda bilginiz yoksa Anasayfa Değiştirme (Homepage Remover) bu noktada sizin tüm ihtiyaçlarınızı karşılayacaktır.

Sadece tek bir tıkla tarayıcınızın açılış sayfasını kolayca Google, Yandex, Bing veya Homepage olarak değiştirebileceğiniz Tamindir tarafından hazırlanan Anasayfa Değiştirme programı ile tarayıcınızı ilk günkü haline getirebileceğiniz gibi aynı zamanda masaüstünüzde bulunan kısayollardan da kurtulabilirsiniz.

Anasayfa Değiştirme programı ile 22find, portalsepeti, Qvo6 ve V9 gibi anasayfa değiştiren uygulamaları bu program ile kaldırabilirsiniz.

İNDİR

Leave a Reply