İnsanların yüzüne bakarak hastalığını anlamak nasıl olur?

yüzdeki-hastaliklar

Kardeşlerim, bence bir doktor önce hastanın suratına bakmalı. Daha önce çok detaylı verdim size. İnanın yüzümüz bize her hastalığımızı anlatıyor. Ancak bunu bilen ve inceleyen olması gerek. Ben niçin size bunları anlatıyorum, birazda kendi kendinizin doktoru olun diye.
Ne demek istediğimi örneklerle anlatayım. Burnunuzda eğer gözenekler irileşmişse, bu sizin çok fazla şeker aldığınız ve vücudunuzun beyaz şekerle baş edemediğini anlatmaktadır. Bu gözenekler burundan yüzün geneline doğru yayılmışsa pankreasında yine beyaz şeker kaynaklı rahatsızlığınızın arttığını göstermektedir. Kulak memelerinde buruşukluk ve potluklar kalp problemlerine işarettir. Boyun çizgileri tiroid problemi başlangıcının göstergesidir. Boyunda görülen benler ve kırmızı lekelenmeler karaciğer problemlerini gösterir. Ayrıca yağlı yemek yendiğinin ve vücudun bunu tüketemediğinin işaretidir boyun altı çizgileri. Soluk dudaklar kansızlığın belirtisidir. Akneler hormonlarda düzensizliğin, bağırsaklarda toksikliğin, çok fazla yağlı yendiğinin ve kanınızın temiz olmadığının belirtileridir. Büyük ve şiş bir üst dudak midenizde, alt dudak ise bağırsaklarında bir şeylerin bözulduğunun göstergesidir.
Dolayısıyla bu bilgileri sizlere aktardım. Daha önce sizlere verdiğim yüz çizgilerinin anlamlarını da de birkaç kez tekrar edin. Görceksiniz, siz de benim gibi bir insanın yüzüne baktığınızda hemen içinizden bu adamda şu rahatsızlıklar var diyeceksiniz. O sırada beni hatırlayın ve gülün içinizden. İnsan sarrafı olmaya ne dersiniz?
Hepinize sevgilerimi gönderirim.

<

Prof.Dr. İbrahim USLU

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.