Enerjisa ile Elektrik Faturanızı Kolayca Ödeyin!

14 farklı ilde faaliyet gösteren Enerjisa, müşteri memnuniyeti odaklı yaklaştığı hizmet anlayışı ile tüm kullanıcılarında olumlu bir intibah bırakıyor. Başkent, İstanbul ve Toroslar bölgesine hakim olan elektrik şirketi hem dağıtım hem de satış olmak üzere 2 farklı alanda hizmet sağlıyor. Üstelik firmanın online sitesi de pek çok işlemlerinizin kolayca gerçekleşmesine yardımcı oluyor. İnsan, çözüm ve teknoloji odaklı çalışmalar yapan firmanın internet sitesinden gerekli tüm elektrik işlemleriniz için faydalanabilirsiniz.

Randevunuzu Alın, Aboneliğinizi Başlatın!

Enerjisa online sitesi üzerinden yeni abonelik veya elektrik taşıma işlemleri için kolayca randevu alabiliyorsunuz. Eğer elektrik aktivasyonunuz için vakit kaybı yaşamak istemiyorsanız hemen siteye tıklayabilir ve kolayca randevunuzu alabilirsiniz. Hatta dilerseniz 444 4 372 numaralı destek hattını arayarak da randevunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Yeni abonelik esnasında eski elektrik faturanızı mutlaka yanınızda bulundurmanız gerekiyor. Ayrıca mevcut bir aboneliğinizin var olup olmamasına göre farklı evraklar hazırlamanız da şart. Eviniz veya iş yeriniz için kolayca randevuzu alabilir ve size sunulan uygun günde en yakın şubeden aboneliğinizi başlatabilirsiniz.

Müşteri Destek Hattı ile Fatura Ödeme Sıkıntısı Çekmeyin!

Eğer elektrik faturanız için dışarıya çıkmaya vaktiniz yoksa online işlemler sayesinde oturduğunuz yerden hızlı şekilde faturalarınızı ödeyebilirsiniz. Ancak online işlem yapabilmeniz için fatura tutarınızın en az 500 TL olması şart. Yani 500 TL altındaki faturalarınız için anlaşmalı bankalardan, PTT’den veya yetkili ödeme noktalarından fatura ödeme işlemi yapmalısınız.

Üstelik faturanız elinize ulaşmadığında da hiç endişe yaşamanıza gerek yok. Fatura için 444 4 372 numaralı çağrı merkezini arayabilir ve endeks değerleri sayesinde fatura tutarınızı öğrenebilirsiniz. Enerjisa, tüm kullanıcılarının elektrik ihtiyaçlarını kesintisiz şekilde sürdürmelerine yardımcı oluyor. Dolayısıyla fatura borcunuzda gecikme yaşanması durumunda firma ekipleri size hatırlatma yapıyor. Eğer hatırlatma almak istiyorsanız çağrı merkezini arayabilir ve aboneliğe ait iletişim bilgilerinizin güncellenmesini isteyebilirsiniz. Bu sayede fatura tutarınız cebinize geleceği için hiçbir kesinti yaşamadan ödemenizi gerçekleştirebileceksiniz. Fatura ödeme için Enerjisa online sitesini ziyaret edebilir ve fatura tutarınıza göre hemen ödemenizi yapabilirsiniz.

  • Puanlayın

Özet

Bu yazıyı puanlayın.

Sending
User Review
5 (1 vote)

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.