En iyi Ücretsiz AntiSpyware – Malware Programları 2014 Download indir

Virüsler, reklam yazılımları, casus yazılımlar, hijackerlar, keyloggerlar ve çeşitli virüslerden kurtulmak için internette bize ücretsiz sunulan virüs programları mevcut. Ücretli ve bilinen antivirüs programlarının bazen bulamadığı casus yazılım ve virüsleri daha kolay bulup temizleyebiliyor. Bilgisayarınızı yormadan ve fazla yer kaplamadan kullanabileceğiniz çeşitli programları internetten derleyip buraya ekledim. İstediğinizi kullanın.

1- Ad-Aware Free Antivirüs Malware

ad-aware-free-antivirus-malware

LavaSoft’un sunduğu AD-Aware indirmek için tıklayın.

[ads15]

2.Advanced System Protector

Yüksek oy alan Spyware tarama ve temiz motor

Milyonlarca kullanıcı tarafından kanıtlanmış kalite

Sistem kaynakları üzerinde son derece hafif

Indirmek ve yüklemek için kolay

Ücretsiz Düzenli güncellemeler

Ücretsiz telefonla ve e-posta tabanlı destek

Advanced-System-Protector

Advanced System Protector indirmek için tıklayınız.

3.Anvi Smart Defender

Cloud System Booster

PC sağlık kontrolü
PC sinir bozucu hataları, çöker ve donmaları düzeltin.
Gizlilik koruyun
Tarayıcı geçmişi, çerezler, vb temizler
Cloud Sync.
Bulut teknolojisi, daha fazla verimlilik için otomatik güncelleme

Anvi Smart Defender indir

4- Combofix

Combofix indir

5. Comodo Cleaning Essentials

Güvenlik programlarıyla yakından tanıdığımız Comodo yeni programı Comodo Cleaning Essentials‘ı tanıttı. CCE kısaltmasıyla tanıtılan program zararlı yazılım ve şüpheli işlemleri engellemekle kalmayıp sistem optimizasyonu da yapabiliyor.

Sistem performansını düşüren etmenlerin başında sisteme sızan ve antivirüs programları tarafından bulunamayan zararlı yazılımlar geliyor. CCE gizli dosyaları, zaralı kayıt anahtarlarını, rootkitleri bulabilen güçlü bir antivirüs tarama özelliğine sahip. Ayrıca taşınabilir bir program olduğu için her bilgisayarda kolayca kullanılabilir.

Yazılım zararlı işlemleri durdurmak ve zararlı yazılımları taramak için geliştirilmiş 2 temel teknolojiden meydana geliyor. KillSwitch ismi verilen teknoloji sistemi monitörleyerek potansiyel olarak zararlı gördüğü işlemleri durduruyor. Comodo yazılımlarından gelen tecrübeyle hazırlanan veritabanı sayesinde bilgisayar en güvenli çalışma performansına ulaşıyor. Zararlı yazılım tarama teknolojisi ile virüs, rootkit benzeri herşey temizleniyor. CCE akıllı ve kişiselleştirilebilir tarama teknolojisiyle farklı seçenekler sunuyor. Auto Run Analyzer aracı otomatik başlatma sorunlarını tarayarak gerekli gördüğünde düzeltiyor.

İsterseniz Windows yönetimi için programdan yardım alabilirsiniz. “Görev Yöneticisi” yerine CCE ile işlemleri, CPU benzeri değerleri görüntüleyerek yönetebilirsiniz. İstatistik ve grafiklerle detaylı olarak gözlem yapabilirsiniz. Windows’un bazı ayarlarını onarma işini de güvenle Comodo Cleaning Essentials‘a bırakabilirsiniz.

Comodo Cleaning Essentials indir

6. Dr.Web Curelt!

Dr.Web CureIt işletim sisteminizde bulunan zararlı yazılımları bulup, temizleyen ücretsiz bir programdır. Kurulum gerektirmeden çalışmasın önemli özelliklerinden biridir. Bu özellik sayesinde programı USB bellek gibi taşınabilir depolama aygıtlarında çalıştırarak truva atı, solucan, rootkit ve diğer zararlı yazılımlardan kurtulabilirsiniz. Program sizi internetten gelen zararlı yazılımlardan korumaz. Sadece işletim sisteminizde bulunan zararlı yazılımları en iyi şekilde silebilir. Otomatik olarak güncellenme özelliği ve kullanımı basit olduğundan yararlı bir programdır.

Programın tespit ettiği ve kaldırdığı zararlı yazılımlar:

 • Elektronik posta üzerindeki virüsler
 • Ağ üzerinden yapılan indirme işlemlerindeki virüsler
 • İnternet ortamında yayılan virüsler
 • Dosya virüsleri, trojan, spyware, spybot, adware, riskware
 • Şekil değiştirebilen virüsler
 • Keylogger yazılımlar
 • Açık portlar, hacktools, şaka programları
 • Kötü niyetli yazılımlar ve diğer malwareler

Desteklediği 35 dilden bazıları şunlardır:

Rusça, Arapça, Ermenice, Bulgarca, Çince, Almanca, Çekce, İngilizce, Yunanca, Japonca, Fransızca, Farsca, Portekizce, İspanyolca, Ukraynaca, Türkçe, Özbekçe, Norveçce, İtalyanca.

Dr.Web Curelt! indir

7. Emsisoft Emergency Kit 

Emsisoft Emergency Kit, Emsisoft güvenlik yazılım firmasının kişisel bilgisayar kullanıcılarına ücretsiz sunduğu bir güvenlik kitidir. Yazılımı taşınabilir özelliği sayesinde USB belleğinizde her an barındırıp güvenlikle ilgili sorunlar yaşadığınızda hemen kullanabilirsiniz. 

Yazılım 4 milyondan fazla zararlıyı tespit edip temizleyebilme özelliğine sahip olduğundan ve kurulum gerektirmeden çalıştığından oldukça işlevsel görünmektedir. Özellikle günümüzde teknolojinin hızlandığı, her eve bir bilgisayar girdiği düşünülürse bu tip güvenlik yazılımları oldukça önemli hale geliyor. 

Yazılımın Genel Özellikleri:

 • Bilgisayarınıza bulaşan zararlıları tespit edebilme.
 • Kötü niyetli yazılımları temizleyebilme.
 • 4 milyondan fazla bilinen tehlikeyi engelleyebilme.
 • USB bellekler için mükemmel performs.
 • Tamamen taşınabilir.

Emsisoft Emergency Kit  indir

8. HitmanPro Anti-Malware

HitmanPro Anti-Malware indir

9. Malwarebytes Anti-Malware Free

Malwarebytes Anti-Malware Free indir

10. Spybot–Search & Destroy

Spybot–Search & Destroy indir

11. SUPERAntiSpyware Free

SUPERAntiSpyware Free indir

 

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.