Corel Draw Broşür Şablonları (5 adet)

Corel Draw Broşür Şablonları (5 adet), Corel Draw ile ne gibi çizimler yapılabilir? Corel Draw nedir ?

Corel Draw nedir ?

Corel Corporation tarafından üretilen CorelDRAW 1989 yılında kullanıcılarla tanışan vektörel tabanlı bir grafik tasarım programıdır, tasarımcıların, grafikerlerin ve profesyonel sanatçıların çalışmaları için tasarlanmıştır. Corel DRAW, CorelDRAW Graphic Suite adını taşıyan grafik yazılımı paketinin bir parçası ve Vektörel Grafik Çizim Programıdır.

Corel Draw ile ne gibi çizimler yapılabilir?

Bu Program yardımı ile istediğiniz boyut ve ebatlarda Kurumsal Logo, Gazete, Dergi, Afiş, Bilboard tasarımı, Raket tasarımı, İşyeri Reklam panoları, Broşür, Davetiye, Kartvizit, Resim, Karikatür, Web sayfalarında kullanılacak objeler ve çerçeveler, arkaplanlar, buton kenarlık ikon vb çizimleri yapabilir, Firmalar için Araç giydirme, Kol saati ve duvar saati için iç desen tasarımları, çanta tasarımları, takvim tasarımları, üzerine baskı yapılabilecek her çeşit Forma, T-shirt, kazak penye v.b gibi giysiler için tasarımlar yapılabilir.

Her çeşit porselen tabak, fincan, vb gibi ürünlerin üzerlerine basılacak çeşitli tasarımlar, Gıda ambalajları, Fotoğraf albümleri, Ürün barkodları, Desen, Motif tasarımı, her çeşit 2 boyutlu çizim ve 3 boyutlu gibi görünen çizimlerle birlikte hayal gücünüzle orantılı olarak özgün bir şekilde dilediğiniz vektörel ve Bitmap grafik çizimleri yapabilirsiniz. Önemli olan hayal gücünüzü serbest bırakmaktır.

Corel Draw Broşür Şablonları

Corel Draw Broşür indirmek için tıklayınız…

Sitedeki grafik ile ilgili paylaşımlarım için tıklayınız.

You may also like...

3 Responses

  1. web tasarım dedi ki:

    on numara

  2. saban dedi ki:

    on mumero

  3. saban dedi ki:

    süper

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.