Cep telefonu radyasyon önleyici kılıf %95 azaltıyor

Cep telefonu radyasyon önleyici kılıf %95 azaltıyor

<

Pong, Amerikan (FCC) devlet kurumu onaylı laboratuvarlarda test edilen ve onaylanan dünyanın ilk ve tek uluslararası patentli cep telefonu radyasyon önleyici teknolojisini geliştirmektedir. Cep telefonunuzun sinyal gücü performansını artırırken yaydığı radyasyonu önemli ölçüde azalttığı bilimsel testlerle ve uluslararası kuruluşlarca kanıtlanmıştır.

Pong ne işe yarar?

pong-radyasyon-kilifi

Pong kılıfı olmayan bir cep telefonunda, kullanım için gerekli radyasyonunun çoğu, baş ve vücut bölgeleri tarafından emilir. Pong, bu radyasyonu baş ve vücuttan uzağa yönlendirir ve böylece daha az radyasyona maruz kalmanızı sağlar.

Pong, kılıflarının içerisinde özel mühendislik ve yüksek teknoloji çalışması olan ultra-ince esnek baskılı devre anteni bulundurmaktadır. Yapısı, cep telefonlarınızın içerisinde bulunan antenlerinin özelliklerine (büyüklük, şekil ve ilgili) göre ultra hassas olarak üretilmektedir. Pong dâhili anten devresi ile mobil cihazın dâhili anteni arasında zararsız bir elektrik alanı oluşturulur. Bu sayede mobil cihazın yaydığı radyasyon, başınızdan ve vücudunuzdan uzağa yönlendirilir. Pong yüksek teknoloji anten sistemi tüm Pong kılıflarında bulunmaktadır. Pong cep telefonun sinyalini engellemez.

Pong kılıfları, Türkiye’de ve uluslararası alanda tüm frekans bantları için çalışmaktadır. Böylece hangi ülkede olduğunuza, hangi şebekeyi ve hangi operatörü kullandığınıza bakılmaksızın radyasyondan korunursunuz.

Pong, yüksek teknoloji ve butik mühendislik kullanarak, sağlığınızı ve telefonunuzu koruduğu gibi, stilinizden ve tarzınızdan da ödün vermemenizi sağlar. Classic serisi, şık Select serisi ve koruyucu Rugged serisi ile 3 tarzda ve birçok renkte ürün gamına sahip.

Ürünlerle ilgili detaylı bilgiye ulaşmak için http://pong.com.tr/urunler adresini ziyaret edebilirsiniz.

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.