Android Cep Telefonlarından ekran kilidini açtıkça para kazanmak: Locket

Akıllı telefonlardan uygulama indirdikçe uygulama sahipleri geliştirdikleri uygulamalarına reklam alarak gelirlerine gelir katarken sizler de bu kazanç modeline dahil olup para kazanmak istemez misiniz?

Peki bu nasıl olacak ve ne kadar kazanacağız?

Şimdilik sadece Android kullanıcılarına para kazandıracak olan “Locket” adındaki uygulamayı indirerek hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz. Para kazanmak için yapmanız gereken ise sadece ekran kilidinizi açmak. Uygulama, akıllı telefonunuzun ekranına belirli reklamlar gönderiyor ve siz ister o reklamlara tıklayın ister hiçbir şey yapmadan telefonunuzun menüsüne dönün, ekran kilidinizi her açtığınızda para kazanın.

Her ekran kilidini açtığınızda size 1 cent kazandıran bu uygulama sayesinde eğer siz de günde en az 100 kez ekran kilidini açıyorsanız, ay sonunda yaklaşık 60TL gibi bir gelir elde edebilirsiniz. Oyunlar ve uygulamalar arasında sürekli maruz kaldığımız reklamları kullanıcıya daha olumlu bir izlenim yaratarak sunmanın planlandığı bu uygulamada, daha önce defalarca yaptığımız ancak bizlere hiçbir şey kazandırmayan ekran kilidini açmanın paraya dönüştürülmesi, reklamların izlenme zorunluluğunun olmaması ile birlikte oldukça faydalı ve mantıklı görünüyor.

Şimdi sizleri “Locket” adlı yeni kazanç kapınız ile baş başa bırakıyorum. Unutmayın 1 kilit açmak 1 cent!

Uygulamayı indirmek ve “Locket”in tanıtım videosunu izleyeyip para kazanmaya başlamak için tıklayın.

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.