Sitene Facebook Sayfası veya Facebook ta bizi bulun ekleme kodu

facebook-cinsellik-erotik-siddet

Facebook ta bir sayfanız var ve bu sayfanızı sitenizde veya blogunuzda tanıtarak beğeni sayısınıartırmak istiyorsunuz, siteye girenlerin dikkatini buraya çekmek istiyorsunuz.

Bunun için bir eklentiye gerek yok, facebook bunun için kendi eklentilerinin olduğu ve bizim de isteğimize göre düzenleyebileceğimiz bir sayfa yapmış.

https://developers.facebook.com/docs/plugins/page-plugin

sayfasına girdiğinizde nasıl yapacağınızı aşağıda resimli olarak anlattım.

Facebook Page URL: Facebook sayfa adresinizi girin.

Height: Web sitenizde görünmesini istediğiniz yükseklik

Width: Web sitenizde görünmesini istediğiniz genişlik

bu değerleri girdiğinizde hemen altta önizlemesini göreceksiniz.

siteye-facebook-sayfsi-ekleme

Bu işlemlerden sonra Get Code butonuna bastığınızda 2 nolu kodu kopyalayarak sitenizde istediğiniz kısıma ekleyeblirsiniz.

 

Share Button

Comments
 1. facebook sayfası

 2. teşekkürler admin..)

 3. Sayfanın en üst sağına yada sayfanın en altına sağ yada sola nasıl konuluyor facebook simgesiyle asıl aradığım bu admin lütfen bunuda açıklayabilirmisin

  • gazili18

   sayfada daha ayrıntılı anlatayım senin için
   bittiğinde tekrar yorum eklerim buraya

 4. ya ben bu ikinci kodu html olarak ekledim ama çalışmadı

 5. Arama motorlarına sevimli görünmek adına Facebook sayfası hazırlayıp web sitesine koymak ve facebook sayfasının beğenilmesini sağlamak mı daha iyi, yoksa web sayfamıza bu siteyi facebookda beğen paylaş ikonu hazırlayıp web sayfasının beğenilmesini,paylaşılmasını sağlamak mı daha iyi. Bu ikisini bir arada yapmanın pratik bir yolu var mı.

  • gazili18

   yazı altlarına veya üstüne wordpresste digg digg eklentisini kullanarak paylaşım butonlarını ekleyebilirsin. Bunlardan paylaşım yapıldıkça sitenin hiti artar. Facebook sayfası hazırladığında aramalarda sana katkısı olur. Sitene eklediğin yazıları facebook sayfanda paylaşarak yine beğen butonlarını da kullanarak siteni bir çok yerde tanıtmış olursun

 6. Teşekkürler

 7. Kalıcı Makyaj Ankara

  Teşekkürler

ADD YOUR COMMENT